logo phone

Зателефонуйте нам : (+380)44 204 86 44

Здравствуйте уважаемые читатели, меня зовут Сазонов Владислав, на данный момент я являюсь студентом 6-го курса «Киевского политехнического инстита имени Игоря Сикорского»  и «Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg» (OVGU). Я учусь по программе двух дипломв и это означает что по окончанию обучения я получу два разных диплома магистра: «КПИ им. Игоря Сикорского» и «OVGU». Обучаться в двух университетах достаточно сложно, но возможно. 

Вход в кампус университета

Сьогодні я навчаюся в Корейському Інституті Науки і Технологій (KIST) за програмою подвійного диплому «КПІ-KIST». Майже рік перебування в Кореї надав мені не лише корисний досвід роботи в лабораторії турбомашин, але й збагатив мене культурно та розширив мій світогляд. Якщо говорити більш детально, то лабораторії KIST оснащенні сучасним обладнанням, що дає змогу відчути різницю між теоретичним та практичним аспектами інженерної справи. Завжди можна розраховувати на підтримку колективу з будь-якого питання. Також програма передбачає вивчення корейської мови та культури, що допомагає швидше адаптуватися до життя в новій для мене країні.

Звичайно, робота в лабораторії значно відрізняється від навчення в університеті, але без суттєвого багажу знань за спиною вона неможлива. За останнє я маю подякувати викладачам інституту, зокрема викладачам моєї кафедри. Саме від них я отримав фундаментальні знання та навчився знаходити різносторонні підходи до поставлених задач.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Задайте запитання

Тут ви можете задати запитання нам, якщо ви не знайшли на нього відповідь самостійно на цьому сайті.