ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
"АВТОМАТИЗОВАНІ ТА РОБОТИЗОВАНІ МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ"
СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:
- ГІДРОПНЕВМОАВТОМАТИКА ТА ГІДРАВЛІЧНІ І ПНЕВМАТИЧНІ МАШИНИ
- МЕХАТРОННІ І РОБОТОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ В МАШИНОБУДУВАННІ
- АВТОМАТИЗОВАНІ ЛОГІСТИЧНІ СИСТЕМИ
Подання заяв.
Подається 7 заяв на 4 спеціальності. Заяви виставляються в приорітетності від 1 до 7.
Конкурсні предмети.
Конкурсні предмети на спеціальність однакові для всіх ЗВО. Перелік в додатку 4 правил прийому. Приймаються сертифікати ЗНО 2017-2019 років (для іноземної мови — 2018-2019).
Конкурсний бал.
Максимальний бал — 200.
Конкурсний бал випускника множиться на коефіцієнт:
- регіональний — 1.00 — для м. Києва;
- галузевий — 1.02 — для заяв з приорітетом 1 та 2 для технічних спеціальностей (додаток 2 правил прийому), в інших випадках — 1.00;
- сільський — 1.02 — для випускників сільських шкіл 2019 року, 1.05 для заяв на технічні спеціальності (додаток 2 правил прийому).
Додаткові бали.
Окрім додаткових балів за МАН, олімпіади, чемпіонати, діють додаткові бали за участь у олімпіадах КПІ. Для технічних спеціальностей (додаток 2 правил прийому) можуть нараховуватись від 1 до 20 балів для одного з предметів, але не вище 200 балів.
Основні дати вступної кампанії для 1 курсу:
10 липня — подання заяв та документів;
16 липня — закінчення прийому заяв та документів для вступників, які складають вступні випробування/творчі конкурси/співбесіди;
22 липня — закінчення прийому заяв та документів;
26 липня — оприлюднення рекомендацій на бюджет;
31 липня — закінчення прийому оригіналів на бюджет;
1 серпня — наказ на зарахування.
БАКАЛАВР – освітній ступінь вищої освіти особи, яка на основі повної середньої загальної освіти або на базі диплому молодшого спеціаліста здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
Спеціальність 131 “ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА” – це спеціальність, на якій вчать проектувати та будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Прикладна механіка – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких промислових систем та навіть літаків й космічних кораблів. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями.
Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: (097) 131 85 65