logo phone

ГІДРОПНЕВМОАВТОМАТИКА ТА ГІДРАВЛІЧНІ І ПНЕВМАТИЧНІ МАШИНИ

218 times

kto-takoj-inzhener-1

Форма навчання: денна  (бакалавр)

денна (магістр)

Гідравлічні і пневматичні системи приводів виконують найпотужніші, найшвидші та найточніші рухи в металургії, верстатах, автомобілях, літаках, сільськогосподарських машинах, автоматизованих виробництвах і інших технічних об’єктах.

Студенти опановують механіку, гідравліку, гідроаеромеханіку, отримують знання з теорії автоматичного керування, комп’ютерного проектування та конструювання, стають фахівцями з розробки багатофункціональних та адаптивних гідравлічних та пневматичних пристроїв і систем з використанням AutoCAD, Solid Works, Matlab, MathCAD, CATIА, Компас 3D та ін.

Випускники виконують експериментальні та модельні дослідження в лабораторіях та фірмах, що створюють та використовують сучасну техніку гідропневмоавтоматики, на підприємствах, чия діяльність пов’язана з гідравлічними та пневматичними системами особливого призначення (від космічної техніки до медицини та екології).

Випускники спеціалізації обіймають фахові та керівні посади в:

• ВАТ «Гідросила»

• ДП «Антонов»

• Інститут Гідромеханіки НАНУ

• НДІПБ

• представництвах найвідоміших виробників гідро- та пневмоприводу – «Festo», «Camozzi», «Hansa Flex», «Hydraulic line», «Hydraulic line» та ін.

Бакалаврат.

Подання заяв.
Подається 7 заяв на 4 спеціальності. Заяви виставляються в приорітетності від 1 до 7.

Конкурсні предмети.
Конкурсні предмети на спеціальність однакові для всіх ЗВО. Перелік в додатку 4 правил прийому. Приймаються сертифікати ЗНО 2017-2019 років (для іноземної мови — 2018-2019).

Конкурсний бал.
Максимальний бал — 200.
Конкурсний бал випускника множиться на коефіцієнт:

• регіональний — 1.00 — для м. Києва;
  • галузевий — 1.02 — для заяв з приорітетом 1 та 2 для технічних спеціальностей (додаток 2 правил прийому), в інших випадках — 1.00;
  • сільський — 1.02 — для випускників сільських шкіл 2019 року, 1.05 для заяв на технічні спеціальності (додаток 2 правил прийому).

Додаткові бали.

Окрім додаткових балів за МАН, олімпіади, чемпіонати, діють додаткові бали за участь у олімпіадах КПІ. Для технічних спеціальностей (додаток 2 правил прийому) можуть нараховуватись від 1 до 20 балів для одного з предметів, але не вище 200 балів.

Основні дати вступної кампанії для 1 курсу:

10 липня — подання заяв та документів;

16 липня — закінчення прийому заяв та документів для вступників, які складають вступні випробування/творчі конкурси/співбесіди;

22 липня — закінчення прийому заяв та документів;

26 липня — оприлюднення рекомендацій на бюджет;

31 липня — закінчення прийому оригіналів на бюджет;

1 серпня — наказ на зарахування.

Last modified on Середа, 23 січня 2019 08:58

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: (044) 204-82-54, (044)204-84-64

Задайте запитання

Тут ви можете задати запитання нам, якщо ви не знайшли на нього відповідь самостійно на цьому сайті.