logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Вдосконалення процесу аспірації пиловловлюючої установки у деревообробній промисловості

1155 times

Магістрант: Волосажир Руслан Володимирович;
Науковий керівник: к.т.н., доц. Семінська Наталія Валеріївна

Повний текст

Реферат

 

 

В даній магістерській дисертації розглядається питання розробки системи аспірації та проектування пиловловлювача для деревообробної промисловості.

В розділі 1 було проаналізовано існуючі установки для аспірації повітря, виявлено їх переваги та недоліки. Розглянуто доцільність використання найпоширеніших систем аспірації та пиловловлювачів у деревообробній промисловості.

В розділі 2 було розраховано систему повітроводів, розроблено та розраховано пиловловлювач для даної системи аспірації. Був проведений розрахунок міцності опорної конструкції пиловловлювача. Розраховано втрати тиску в системі аспірації та був проведений розрахунковий підбір обладнання для роботи всіх систем. Проведений розрахунок товщини стінок повітропроводу. Зроблена обв’язка повітропроводів та розміщення пиловловлювача  з обладнанням у виробничому приміщенні.

В розділі 3 була виконана моделювання розробленого нами пиловловлювача у програмах SolidWorks Flow Simulation та SolidWorks Simulation, а також проведено моделювання навантаження опорної конструкції та потоку повітря з деревним пилом.

Всі три симуляції пройшли перевірку з позитивним показником, тож можна зробити висновок, що даний пиловловлювач буде працювати добре, та справлятиметься з поставленою задачею.

         В розділі 4 проведено маркетинговий аналіз стартап-проекту.

В розділі 5 проаналізовано шкідливі і небезпечні фактори, які виникають при роботі на деревообробних промисловостях, та визначено відповідні заходи безпеки.

Магістерська дисертація містить пояснювальну записку обсягом 132 сторінок, список літератури, який складається з 16 найменувань, та 8 аркушів графічної частини.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.