logo phone

Зателефонуйте нам : (+380)44 204 86 44

Лабораторія об'ємних гідромашин

2913 times

Лабораторія з вивчення і проектування об'ємних гідромашин і гідроапаратури.«КПІ»-«Гідросила» | Друк |
27 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулося урочисте відкриття лабораторії з вивчення і проектування об'ємних гідромашин і гідроапаратури.

У церемонії відкриття взяли участь Проректор з наукової роботи НТУУ «КПІ» член.кор. НАН України М.Ю.Ільченко, Голова наглядової ради «Гідросила ГРУП», Голова Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців П.Л. Штутман, директор Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» професор М.І.Бобир, завідувачі кафедр ММІ, учасники МНТК «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці» студенти, представники ЗМІ, а також викладачі і співробітники Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» та інших підрозділів університету.

Лабораторію з вивчення і проектування об'ємних гідромашин і гідроапаратів створено на базі Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» за ініціативи та при фінансовій підтримці "Гідросила ГРУП"– одного з найбільших виробників об'ємних гідромашин і гідроапаратури в Східній Європі. Метою створення лабораторії є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі проектування та виробництва об'ємних гідромашин і гідроапаратури.

Відкриття лабораторії дозволить:

- за допомогою наочних макетів продемонструвати студентам, викладачам і технічним фахівцям конструктивний зміст та особливості сучасних гідромашин на розрізних зразках продукції, що випускається підприємствами «Гідросила ГРУП»;

- спростити розуміння конструкції машин і гідроапаратури, а також технології виготовлення і роботи за допомогою демонстраційних плакатів, а також мультимедійних презентацій і роликів;

- презентувати свою продукцію за допомогою мультимедійного обладнання на етапах проектування, виготовлення, компонування, складання, контролю якості, аж до випуску готового виробу, а також продемонструвати можливості «Гідросила ГРУП», його робочі площі і потенціал для майбутніх співробітників;

- використовувати широку номенклатуру продукції, що випускається, систематизувати її в каталоги, з метою полегшити студентам підбір гідрообладнання при виконанні курсових і дипломних проектів.

Відкриття цієї лабораторії надасть змогу поліпшити якість підготовки фахівців в галузі машинобудування за рахунок використання ПК, на яких встановлені CAD системи, що використовуються безпосередньо на виробництві.

детально

Така лабораторія дасть можливість проводити практичні та лабораторні роботи з курсів: Об'ємні гідро- пневмомашини і гідропередачі; Об'ємний гідропривод; Проектування об’ємних гідро- і пневмомашин; Гідравліка, гідро- та пневмопривод; Гідравліка та приводи мехатроніки; Експлуатація та діагностика гідросистем; Прикладна механіка та основи конструювання;Технологія виготовлення гідромашин; Комп'ютерна графіка.

Last modified on Неділя, 27 листопада 2016 21:18

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Задайте запитання

Тут ви можете задати запитання нам, якщо ви не знайшли на нього відповідь самостійно на цьому сайті.