Вступ – Магістратура
Кафедра: Прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки
Галузь: 13 – Механічна інженерія
Спеціальність: 131 – Прикладна механіка
Освітня програма: Автоматизовані та роботизовані механічні системи
Пройшовши підготовку за освітньою програмою “Автоматизовані та роботизовані механічні системи” ви станете фахівцями, які здатні створювати інтелектуальні механічні системи та пристрої для автоматизації найрізноманітніших процесів у виробництві, медицині, робототехніці, побуті, транспорті, металургії, авіабудуванні, сільському господарстві та інших галузях.
Отримавши освіту на одній з провідних кафедр ВНЗ України ви зможете працювати на сучасних підприємствах, в дослідницьких центрах, конструкторських бюро України та будь-якої країни Світу, які створюють новітні зразки роботів, автоматичних ліній, літаків, мобільних машин та іншого автоматизованого обладнання.
Кафедра має потужну сучасну матеріальну базу для навчання висококласних фахівців. Навчання проводиться в модернізованих лабораторіях на сучасному обладнанні передових фірм світу, таких як “Festo”, “Bosh-Rexroth”, “Гідросила”, “NICMAS” та інших, які розроблені на базі реального промислового обладнання і дають можливість своїми руками створювати та перевіряти автоматизовані комплекси, програмувати взаємодію складових частин комплексів для вирішення конкретних практичних задач.
Що необхідно для вступу
Затверджені програми вступного іспиту зі спеціальності 131 прикладна механіка та додаткового вступного випробування:
Освітньо-професійна програма підготовки магістрів 2025
Освітньо-наукова програма підготовки магістрів 2025
Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 10. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись в електронному кабінеті для складання фахового вступного випробування, яке буде проводитись в університеті для спеціальностей, на яких не передбачено ЄФВВ. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 01 серпня до 22 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічнийінститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році.