logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Наші випускники працюють

2276 times

Концерн «УкрОборонПром»

Укроборонпром надійне об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України. Саме їм ми маємо завдячувати витривалості та якості наших військових сил. Ми робимо Україну сильною.

 

ООО «ГАНЗА-ФЛЕКС»

"HANSA-FLEX AG" - провідний світовий постачальник і виробник рукавів високого тиску, а також складних гідравлічних вузлів для різних галузей промисловості. ТОВ «Ганза-Флекс» є офіційним представником компанії «Нansa-Flex AG» в Україні з 2004 р.

 

PROGRESSTECH-UKRAINE

Компанія Прогресстех-Україна надає інженерні послуги провідним світовим виробникам авіатехніки, підприємствам транспортної та промислової інфраструктури. Входить до лідируючої трійки інженерно-конструкторських центрів України. Основний партнер і замовник Прогресстех-Україна - компанія Boeing.

Спільно з найбільшими технічними університетами країни Прогресстех-Україна реалізує комплекс соціально-освітніх проектів та навчальних програм з метою розвитку української інженерної школи і підтримки талановитої молоді.

Компанія заснована в 2007 році. Входить до складу міжнародної Групи компаній Прогресстех. Локації підрозділів Прогресстех-Україна - два інженерних центрa в Києві, по одному в Харкові і Львові.

 

 

Rexroth Bosch Group

Економічні, точні, безпечні і енергоефективні: технології приводу і управління від Бош Рексрот рухають машини і системи будь-якого розміру. Компанія пов'язує світовий досвід застосування в сегментах ринку мобільних застосувань, виробництві промислового обладнання та інжинірингу і автоматизації виробничих процесів, а також Бош Рексрот розробляє інноваційні компоненти, індивідуальні системні рішення та послуги. Ми пропонуємо своїм клієнтам гідравліку, редуктори,електроприводи і системи управління, а також техніку лінійних переміщень та збірки з одних рук.

 

Sigma Engineering

ТОВ "Сигма Інжиніринг" - компанія-джерело інженерних бізнес рішень для Вашого виробництва, спеціалізацією, якої є впровадження комплексних проектів "під ключ" силами висококваліфікованих фахівців компанії з використанням обладнання провідних європейських виробників в оптимальному співвідношенні високої якості до цінових умов.

 

Festo

Festo є провідним світовим постачальником технологій автоматизації та лідером в області виробничого навчання та освітніх програм. Наша мета - максимальна продуктивність і конкурентоспроможність для наших клієнтів.

 

Hidravlik Line

Гідравлік Лайн - лідер гідравліки в Україні. В даний час Гідравлік Лайн динамічно розвивається торговельно-виробнича компанія в сфері розв'язання різноманітних задач Гідравліки. Є беззаперечним лідером в цьому широкому сегменті промисловості в Україні та країнах СНД.

 

Camozzi

ТОВ «КАМОЦЦІ» - міжнародний італійський концерн з виробництва пневмоапаратури і пневмообладнання, пневмосистем і пневмоавтоматики. Безумовний лідер на ринку пневматики. Вони пропонують нам широкий вибір пневматичного обладнання, комплексні рішення в області автоматизації технологічних процесів і виробництв.

 

 

КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ

"КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ" була створена в 1996 році і по сьогоднішній день є провідною українською компанією в області поставок обладнання, надання комплексних рішень і послуг в сфері автоматизації технологічних процесів. Вони успішно працють на ринку автоматизації вже більше 20 років, довівши за цей час свою компетентність і високий професіоналізм, заробивши репутацію надійного партнера у вітчизняних і зарубіжних компаній.

 

KUKA Roboter

KUKA AG є міжнародною німецькою компанією, виробник промислових роботів. Щодня близько 13 200 Співробітників KUKA працюють над збереженням статусу компанії як одного з провідних постачальників інтелектуальних рішень в області робототехніки і технологій автоматизації в головному офісі в Аугсбурзі і в усьому світі. Клієнтами KUKA по всьому світі є представники як автомобільної так і практично всіх інших галузей промисловості. KUKA пропонує широкий спектр продуктів і послуг з одних рук: від окремих компонентів до автоматизованих промислових рішень.

 

Виробнича компанія "ГАЛАКТИК"

Фахівці ТОВ «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» проводять розрахунок, виробництво, поставку, монтаж і сервісне обслуговування  аспіраційних систем  та їх елементів для деревообробної, меблевої, харчової, паперової, тютюнової та інших галузей промисловості. А також пропонує комплексні рішення для організації конвективних сушильних камер в капітальних і швидкомонтованих, огороджувальних конструкціях (корпусах) за технічним завданням Замовника.

 

 

Контактна інформація:

Facebook, YouTube

 

Детальніше...

 

 

 

Last modified on Середа, 12 червня 2024 04:37

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.