logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Вступ на 5 курс (магістратура)

3643 times

 

КАФЕДРА прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки

 

проводить підготовку магістрів в галузі

 

13 – механічна інженерія

за спеціальністю

 

131 – прикладна механіка

 

за освітньою програмою:

"АВТОМАТИЗОВАНІ ТА РОБОТИЗОВАНІ МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ"

 

 

Пройшовши підготовку за освітньою програмою "АВТОМАТИЗОВАНІ ТА РОБОТИЗОВАНІ МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ" ви станете фахівцями, які здатні створювати інтелектуальні механічні системи та пристрої для автоматизації найрізноманітніших процесів у виробництві, медицині, робототехніці, побуті, транспорті, металургії, авіабудуванні, сільському господарстві та інших галузях.

 

Отримавши освіту на одній з провідних кафедр ВНЗ України ви зможете працювати на сучасних підприємствах, в дослідницьких центрах, конструкторських бюро України та будь-якої країни Світу, які створюють новітні зразки роботів, автоматичних ліній, літаків, мобільних машин та іншого автоматизованого обладнання.

Кафедра має потужну сучасну матеріальну базу для навчання висококласних фахівців. Навчання проводиться в модернізованих лабораторіях на сучасному обладнанні передових фірм світу, таких як "Festo", "Bosh-Rexroth", "Гідросила", "NICMAS" та інших, які розроблені на базі реального промислового обладнання і дають можливість своїми руками створювати та перевіряти автоматизовані комплекси, програмувати взаємодію складових частин комплексів для вирішення конкретних практичних задач.

 

Програма комплексного фахового випробування

 

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно обов’язково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 07 травня до 29 травня (до 18.00) та з 24 червня до 15 липня скласти його.

 

Для вступу на 131 спеціальність крім єдиного вступного іспиту (ЄВІ), необхідно буде скласти фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист. Програми фахових вступних випробувань оприлюднені на сайтах факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського (впродовж місяця після набуття чинності Порядком прийому).

 


 

Ти вирішив змінити фах після одержання диплома бакалавра? Додаткове вступне випробування складати не потрібно. Але скласти ЄВІ й ЄФВВ (за потреби) або фахове випробування потрібно обов’язково.

 


 

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 10. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись в електронному кабінеті для складання фахового вступного випробування, яке буде проводитись в університеті для спеціальностей, на яких не передбачено ЄФВВ. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 01 серпня до 22 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

 


 

  Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

 

  Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах «КПІ ім. І. Сікорського»

 

  Обери спеціальність!

 

  Вступ за ваучерами

 


 

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році.

 

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть оприлюднені після затвердження Міністерством Юстиції порядку прийому для здобуття вищої освіти в 2023 році

 

 Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році

 

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році:

 

  Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра в 2024 році

 

  Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

 

  Максимальні обсяги державного замовлення (при вступі на першого (бакалаврського) рівня)

 

  Обсяги державного замовлення в магістратуру КПІ ім. Ігоря Сікорського (2023 рік)

 

  Вартість навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

  Програма співбесіди з іноземних мов для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

 

 

 

 

 Документи, необхідні для зарахування

docs2024-print Сторінка 2


 

УВАГА!

 

Термін подачі заявок-анкет для реєстрації на складання ЄВІ / ЄФВВ в основну сесію завершено!

 

Шановні вступники!

 

7 травня розпочинається реєстрація на вступні випробування, які проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти – єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

 

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом МОН №148 від 12 квітня 2023 р., реєстрація на ЄВІ та/або ЄФВВ можлива лише один раз в одному закладі вищої освіти (ЗВО). Результати, які вступник отримає після успішного складання ЄВІ/ЄФВВ будуть дійсними при вступі до всіх ЗВО в Україні.

 

Закінчення реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ – о 18 годині 29 травня.

 

Вступники, які завершують навчання в 2024 році на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського, реєструються в системі “Електронний кампус”. *докладніше

 

Вступники, які завершують навчання в 2024 році на бакалаврському рівні в інших ЗВО або вже мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра та вступають на другий (магістерський) рівень вищої освіти до КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть зареєструватись дистанційно (надіслати необхідні документи на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="padding: 0px; margin: 0px; outline: none; color: #6391ff;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або особисто в Приймальній комісії. **докладніше

 

Вступники, які вступають на навчання до аспірантури для здобуття ступеня доктора філософії, реєструються у відділі аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: (097) 131-85-65

Детальніше: https://pk.kpi.ua/entry-5-course/

Контакти відбіркової комісії НН ММІ


 

Шукайте нас тут - Telegram , Facebook, Instagram, YouTube

 


Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: +38 (097) 131 85 65  

Last modified on Середа, 12 червня 2024 04:52

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.