logo phone

Зателефонуйте нам : +38 097 920 4112

Вступ на 5 курс (магістратура)

2936 times

 

КАФЕДРА прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки

 

проводить підготовку магістрів в галузі

 

13 – механічна інженерія

за спеціальністю

 

131 – прикладна механіка

 

за освітніми програмами:

"АВТОМАТИЗОВАНІ ТА РОБОТИЗОВАНІ МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ"

та

"Штучний інтелект і робототехніка в машинобудуванні"

 

 

Пройшовши підготовку за освітньою програмою "АВТОМАТИЗОВАНІ ТА РОБОТИЗОВАНІ МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ" ви станете фахівцями, які здатні створювати інтелектуальні механічні системи та пристрої для автоматизації найрізноманітніших процесів у виробництві, медицині, робототехніці, побуті, транспорті, металургії, авіабудуванні, сільському господарстві та інших галузях.

Отримавши освіту на одній з провідних кафедр ВНЗ України ви зможете працювати на сучасних підприємствах, в дослідницьких центрах, конструкторських бюро України та будь-якої країни Світу, які створюють новітні зразки роботів, автоматичних ліній, літаків, мобільних машин та іншого автоматизованого обладнання.

Кафедра має потужну сучасну матеріальну базу для навчання висококласних фахівців. Навчання проводиться в модернізованих лабораторіях на сучасному обладнанні передових фірм світу, таких як "Festo", "Bosh-Rexroth", "Гідросила", "NICMAS" та інших, які розроблені на базі реального промислового обладнання і дають можливість своїми руками створювати та перевіряти автоматизовані комплекси, програмувати взаємодію складових частин комплексів для вирішення конкретних практичних задач.

 

Програма комплексного фахового випробування

 

Підготовка здійснюється за такими напрямами:

- ГІДРОПНЕВМОАВТОМАТИКА ТА ГІДРАВЛІЧНІ І ПНЕВМАТИЧНІ МАШИНИ

 

Гідравлічні і пневматичні системи приводів виконують найпотужніші, найшвидші та найточніші рухи в металургії, верстатах, автомобілях, літаках, сільськогосподарських машинах, автоматизованих виробництвах і інших технічних об’єктах.

Студенти опановують механіку, гідравліку, гідроаеромеханіку, отримують знання з теорії автоматичного керування, комп’ютерного проектування та конструювання, стають фахівцями з розробки багатофункціональних та адаптивних гідравлічних та пневматичних пристроїв і систем з використанням AutoCAD, Solid Works, Matlab, MathCAD, CATIА, Компас 3D та ін.

Випускники виконують експериментальні та модельні дослідження в лабораторіях та фірмах, що створюють та використовують сучасну техніку гідропневмоавтоматики, на підприємствах, чия діяльність пов’язана з гідравлічними та пневматичними системами особливого призначення (від космічної техніки до медицини та екології).

 

- МЕХАТРОННІ І РОБОТОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ В МАШИНОБУДУВАННІ

 

Напрямок «Мехатронні системи в машинобудуванні» спрямований на вивчення студентами теоретичних та практичних основ автоматизації технічних об’єктів різного призначення засобами мехатроніки. До предметів їх діяльності входять укладання алгоритмів керування, синтез механічної та електронно-механічної частин систем, комп’ютерне проектування виконавчих, контролюючих та керуючих пристроїв, застосування мікропроцесорної техніки та контрольно-вимірювальної апаратури в засобах автоматизації.

      Підготовка студентів ведеться на базі дидактичного обладнання компаній «Festo», «Bosch-Rexroth» і «Siemens» з використанням прикладних програм (FluidSim, CoDeSys, FST, Zelio Soft та ін.). Ми готуємо інженерів-конструкторів, діяльність яких спрямована на проектування, дослідження, модернізацію і обслуговування автоматизованих систем в машинобудуванні, авіабудуванні, харчопереробній промисловості, транспорті, медичній та побутовій техніці та інших.

- АВТОМАТИЗОВАНІ ЛОГІСТИЧНІ СИСТЕМИ

 Підготовка по напрямку «Автоматизовані логістичні системи»  ведеться за технічними, економічними та інформаційними складовими. Студенти вивчають сучасні методи комп’ютерного проектування, розрахунків і оптимізації обладнання логістичних систем з використанням CAD/CAE/PLМ технологій, системи моніторингу і діагностики їх технічного стану.

 

Правила прийому для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2022 році зі змінами

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», вступай на спеціальність 131 Прикладна механіка до Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту в КПІ ім. Ігоря Сікорського на 1 курс магістратури.

Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці, за освітньо-науковою триває 1 рік 9 місяців.

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури. 

Вступ на навчання на місця за державним замовленням для здобуття ступеня магістра на спеціальність 131 Прикладна механіка відбувається на основі фахового випробування, складеного в рік вступу та за результатами оцінювання мотиваційних листів.

Вступ на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбувається за результатами оцінювання мотиваційних листів.

Цього року для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра  необхідно обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про зацікавленість абітурієнта у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського, його очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. 

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Заяви подаються виключно електронно. Вступні випробування можна буде скласти  до 19 вересня відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.


Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання проводиться в такі строки:

ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови, у 2022 році скасовано;

Шановні вступники! У зв’язку з правовим режимом воєнного стану можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

01 сепрня - Початок реєстрації електронних кабінетів

16 серпня 15 вересня - Прийом заяв та документів від вступників

до 19 вересня - Фахові вступні випробування

до 20 вересня - Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням

до 24 вересня - Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

25 вересня – Наказ на зарахування вступників за державним замовленням

до 30 вересня - Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб

1 жовтня - Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб 


 Документи, необхідні для зарахування

  


Конкурсний бал (далі КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра розрахофується за формулою:

КБ = П1,

де
 П1 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів).


Вартість навчання у 2022/2023 н.р. КПІ ім. Ігоря Сікорського на спеціальності 131 Прикладна механіка:

для другого рівня (магістр) вищої освіти 

  • 22200 грн/од.н.р. (очна форма навчання);
  • 11300 грн/од.н.р. (заочна форма навчання).

Наказ 51 від 17.05.2022 "Про встановлення вартості навчання на 2022/2023 навчальний рік" Вартість навчання для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти залишилась без змін за діючими договорами, і не буде підвищуватись на рівень інфляції за 2021 рік.

Джерело на сайті Приймальної комісії


Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: (097) 131-85-65

Детальніше: https://pk.kpi.ua/entry-5-course/

Контакти відбіркової комісії НН ММІ

Графік вступних фахових випробувань 2023

Програма комплексного фахового випробування 2023

 


 

Шукайте нас тут - Telegram , Facebook, Instagram, YouTube

 


Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: +38 (097) 131 85 65  

Last modified on Вівторок, 09 травня 2023 07:38

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 097 920 4112  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.