logo phone

Зателефонуйте нам : +38 097 920 4112

Науковий потенціал ММІ: Ночніченко Ігор Вікторович "Молодий викладач-дослідник 2016"

684 times

Переможець університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2016"

Ігор Вікторович Ночніченко

к.т.н., ст. викладач кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки ММІ

член спілки інженерів-механіків КПІ ім. Ігоря Сікорського.

І.В. Ночніченко на високому рівні проводить лекційні, практичні та лабораторні заняття з таких дисциплін:"Експлуатація та діагностика гідропневмосистем", "Технологія виготовлення і діагностика систем гідропневмоприводів", веде активну роботу з відновлення та модернізації існуючої лабораторної бази кафедри.

Результати наукових розробок І.Ночніченка знайшли своє відображення в більш ніж 76 різноманітних за тематикою наукових працях: це і воднева енергетика, і гідродинамічна кавітація, що супроводжується гідро- та сонолюмінісценцією, і феромагнітні демпферні пристрої, і термостабільні демпферні пристрої, а також візуалізація та моделювання течії рідини в елементах гідроприводу й клапанно-дросельних трактів і застосування електрогідравлічного ефекту.

Чимало сил віддає науковець вихованню молодого покоління студентів та учнів, виступає науковим керівником магістрів. Результати досліджень доповідаються на науково-технічних конференціях міжнародного та загальноуніверситетського рівнів.

Студентами та учнями – вихованцями І.Ночніченка – отримано більше дев'яти дипломів за участь в олімпіадах та конкурсах. Зокрема, магістранта Володимира Сідлецького нагороджено дипломом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів з дисципліни "Системи автоматизованого проектування та комп'ютерного моделювання в машинобудуванні".

Ігоря Вікторовича, як викладача кафедри ПГМ, залучено до проведення занять в "Осінній школі мехатроніки", що відкрила свої двері для учнів старших класів ліцеїв, гімназій та середніх шкіл. Він читає курси з електротехніки та моделювання. І.Ночніченко виступає експертом у першому в Україні конкурсі від "Worldskills Ukraine" в компетенції "Мехатроніка", бере активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської студентської олімпіади "Мехатроніка в машинобудуванні".

У 2016 р. І.Ночніченко заснував на кафедрі ПГМ науковий гурток "Системи автоматизації", в результаті плідної роботи якого вже підготовлено двох переможців олімпіад з фізики від Малої академії наук – учнів 9-10 класів Михайла Довгополого та Миколу Кисіля. Життєве кредо наставника: максимум зусиль для розвитку та розкриття творчого потенціалу молоді.

Ще зі студентських років Ігор Вікторович активно співпрацює з ОКБ "Шторм" та РТФ, які всебічно сприяють та підтримують його розробки, виготовлення дослідних експериментальних зразків та макетів. Результати роботи  І.В. Ночніченка відзначено Дипломом ректора за вагомий внесок та винахідницьку діяльність.

За матеріалами статті зав. кафедри ПГМ Луговського О.Ф. у

 

Детальніше: http://kpi.ua/nochnichenko
Last modified on Понеділок, 22 травня 2017 05:54

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 097 920 4112  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.