Науковці кафедри "Прикладної гідроаероаеромеханіки і механотроніки" серед переможців конкурсу наукових проектів для молодих учених

18З 2016 року щоб підтримати молодих науковців, МОН започаткувало Конкурс наукових проектів для молодих учених. Вперше молодим науковим колективам надали можливість самостійно здійснювати наукові дослідження і розробки. З 03 липня по 04 вересня  2017 року проходив конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться з жовтня 2017 року і фінансуватиметься за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

За державний кошт буде профінансовано 123 проекти, які перемогли на цьогорічному конкурсі наукових робіт молодих учених. Для фінансування проектів-переможців у держбюджет уже закладено 13,4 млн гривень. Приємно науковий проект нашої кафедри: “Система для ультразвукової кавітаційної очистки води” керівник Гришко Ігор Анатолійович та колектив авторів: Зілінський Андрій Іванович, Пацьола Богдан Вікторович, Іващенко Максим Миколайович та Абдуліна Дарина Ренатівна. Робота направлена на вирішення проблеми  безреагентної водо підготовки, за рахунок створення високоефективних резонансних ультразвукових кавітаторів для знезараження рідини в потоці з видаленням залишкових продуктів знищення мікроорганізмів.

Щиро вітаємо молодих учених із високими здобутками та перемогою у конкурсі! Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень у науковій діяльності!