Конкурс стартапів Sikorsky Challenge 2017 та кафедра ПГМ

Кафедрою ПГМ на конкурсі стартапів було представлено три проекти.

Команда вчених Ночніченко Ігор Вікторович, Зілінський Андрій Іванович та Костюк Дмитро Вікторович представляли проект «Мехатронний пристрій для виробництва альтернативного палива – водню» з виходом у фінал VI Конкурсу Стартапів «Sikorsky Challenge 2017».

Ідея проекту: «Мехатронний пристрій для виробництва альтернативного палива – водню, який забезпечує підвищення ефективності генерації водню шляхом автоматичного підтримання раціональних параметрів роботи та гнучкого і швидкого переналаштування під задані параметри споживача на програмному рівні в змінних експлуатаційних режимах»

Команда вчених Луговський Олександр Федорович, Ночніченко Ігор Вікторович, Галецький Олександр Сергійович, Узунов Олександр Васильович, Довгополий Михайло Михайлович, Струтинський Сергій Васильович, Зілінський Андрій Іванович та Костюк Дмитро Вікторович, що представляли проект «Штучний протез колінного суглобу з адаптивними властивостями» з перемогою у VI Конкурсі Стартапів «Sikorsky Challenge 2017».

Ідея проекту: «Створення діючого прототипу адаптивного протезу колінного суглобу з термостабільним пневмогідравлічним (магнітним, феромагнітним) демпфером. Термостабілізація реалізується шляхом застосування в його конструкції спеціальних термочутливих модулів, що дозволяють стабілізувати зусилля на штоку демпфера в залежності від зміни температури навколишнього середовища»

Команда вчених Луговський Олександр, Гришко Ігор, Фесич Володимир, Мовчанюк Андрій, Зілінський Андрій та Берник Ірина, що представляли проект «Технологія та обладнання ультразвукової кавітаційної обробки молока» з виходом у фінал VI Конкурсу Стартапів «Sikorsky Challenge 2017».

Ідея проекту: «Холодна стерилізація та гомогенізація молока за рахунок дії ультразвукової кавітації що дозволить збільшити термін придатності молочних продуктів та їх споживчу якість»