Відкрита лекція з академічної доброчесності

Шановні колеги!

презентацияФакультет соціології та права і Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка запрошують студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського на відкриту лекцію «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація», що відбудеться15 листопада 2018 р. о 16.00.

Доповідач: Анатолій Анатолійович Мельниченко.

Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 10 зала.

Зареєструватися

Чому це важливо? Академічна доброчесність є важливим фактором успішності університетів, їхніх науковців, викладачів та випускників. На академічній доброчесності базується довіра колег, роботодавців, спонсорів, грантодавців, інших партнерів. Академічна доброчесність є важливою і необхідною для якісної освіти і наукових досліджень.

Кому це потрібно? Дотримання в університеті студентами та викладачами принципів академічної доброчесності – запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя.

Прохання поінформувати викладачів та студентів кафедри.

Щиро,

Олена Косьміна,

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Tel.: +38 (044) 204 96 72

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank" style="color: #1155cc;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Last modified on Понеділок, 12 листопада 2018 12:05