ТехноАртКПІ

Нескінченні заходи, пари, лекції, заліки, дипломники, перемови та засідання, безліч людей навколо. Так виглядає наш звичайний день.
Як в цьому хаосі можна ще вигадувати проекти, постійно намагатися змінити світ навколо себе. Потрібно бути не сповна розуму, щоб кожен раз лізти у це. Але відчуття задоволення, від того що ти робиш щось корисне та необхідне, знов і знов перемагає.
Іноді здається що ти один, але ні: Вони є і Вони поряд. Вони відрізняються від загалу. Вони такі рідні та близькі по духу.
Оргкомітет - це слово переслідує мене останні 10 років. Оргкомітети різні, люді різні - сутність одна. Вміти об’єднатися навколо спільної мети.
Цього навчального року сформувався ще один - і він класний. Оргокмітет @ТехноАртКПІ.

Як завжди нас не залишили без уваги та підтримки наші стратегічні партнери Progresstech-Ukraine.
Вони не тільки надали спонсорську допомогу на проведення #ТехноАртКПІ, але і встановили свою локацію та працювали з відвідувачами (Костянтин Самофал)
Вони чітко розуміють, як важливо доносити до школярів та їх батьків необхідність вступу на інженерні спеціальності. Дякую.

P.S. Окрема подяка Андрей ФиалковскийTetiana Bychkova, Maksym Gladskyi
Механіко-машинобудівний інститут, КПІ ім. Ігоря Сікорського