Увага захист бакалаврів

Шановні керівники дипломних проектів бакалаврів та бакалаври!

Наступним визначаються основні організаційні моменти проведення підсумкової атестації бакалаврів у червні 2020 року:

1) захист призначено на 15,16,18, 19 та резервний день 20 червня 2020 року.

На захист керівник подає секредареві ЕК роздруковані та підписані відгук та рецензію особисто. Підпис рецензента обов"язковий. За це відповідальний керівник бакалавра!

Разом з цими документами роздруковуєте бланк перевірки на плагіат від Муращенко А.М. і підписуєте його.

Про формат захисту буде окреме повідомлення.

Допуском до захисту є проходження студентом попереднього захисту, перевірки на плагіат та виконання умов, описаних нижче.

2) Попередній захист призначено на 9 та 10 червня 2020 року.

Для успішного проходження попереднього захисту студент та керівник повинні виконати наступне:

- не пізніше 9 червня диплом бакалавра з усіма заповненими титульними аркушами та розділами  і кресленнями у форматі pdf. відправити на пошту Губарева Олександра Павловича Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank" style="color: #1155cc;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з пошти керівникаТаким чином керівник відповідає за готовність поданої роботи:

( - титульна сторінка з темою, піб керівника, піб рецензента,

- бланк завдання з заповненими усіма пунктами і датами,

- календарний план заповнений,

- аннотація 2 мовами,

- вступ з великим штампом, де буде вазано кількість сторінок записки окрім усьго іншого).

Без заповнених титульних аркушів робота розглядатись не буде!!!

9 та 10 червня попередній захист у програмі ZOOM.

3) Після попереднього захисту робота пересилається керівником на електронну адресу Муращенко А.М. для перевірки на плагіат.

4) Після позитивного проходження на плагіат керівник дипломного проекту на електронну адресу Галецького О.С. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) надсилаєте пояснювальну записку для розміщення її на сайті кафедри. (за положенням робота повинна бути розміщенна не пізніше ніж за три дні до захисту)

5) Проведіть моніторинг можливості отримання роздрукованої роботи і креслень студентами для тих, хто знаходиться в Києві і інших.

Last modified on П'ятниця, 29 травня 2020 12:14