logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Об'ємна машина

1104 times

Бакалавр: Антонов Станіслав Сергійович
Керівник: Луговський Олександр Федорович

Анотація


Даний дипломний проект присвячений розробці об’ємної машини як рушія транспортного засобу для переміщення вантажів. Особливістю даної машини є те, що вона, працюючи як звичайна об’ємна гідромашина, створює сили інерції, які і створюють підйомну силу.
Метою розробки даної машин є створення рушія транспортного засобу для переміщення вантажів у важкохідних місцях з метою економії часу та коштів.
У дипломному проекті наведено типи та приклади машин подібного класу, описано принцип їхньої роботи, їх переваги та недоліки та зроблено порівняльний аналіз з даною установкою.
Було проведено аналіз конструкції, наведено всі необхідні розрахунки для даної машини, розроблена її 3D-модель та креслення. Також було вирішено ряд проблем, які постали при конструюванні – впровадження нестандартних технічних рішень.
При виконанні дапломного проекту було використано такі засоби і комп’ютерні технології: та Internet (науково-теоретичних та аналітичних матеріалів), MS Word (оформлення текстової частини), MS Excel (обробка цифрових даних та розрахунок показників), КОМПАС-3Dv17.1 (створення 3D-моделі та креслень машини).
Ключові слова: інерція, інерціоїд, об’ємна машина, гідродвигун, гідромашина, переміщення, пластинчатий насос, рушій.

 

Повний текст

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.