logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Підвищення енергоефективності привода гідравлічного ліфта

1493 times

Бакалавр: Каталічук Богдан Ігорович
Керівник: Костюк Дмитро Вікторович

Анотація


В цьому проекті було розглянуто електричні, пневматичні і гідравлічні ліфти, проведено аналіз їхніх переваг та недоліків, їхньої роботи, функції, характеристики і вимоги до них.
Метою даного проекту є визначення характеристик гідравлічного ліфту малоповерхової будівлі, також його енергоефективності за рахунок акумулювання енергії під час його опускання. Конструювання гідроприводу підйому ліфта, модернізація і реінженіринг уже існуючих гідросистем і систем управління. Гідропривід має забезпечувати необхідну вантажопідйомність і висоту підйому кабіни ліфта.
За результатами аналізу було вибрано гідравлічний підйомник і його принципову схему.
Відповідно до вибраної схеми і поставленого завдання розраховані параметри плунжерного гідроциліндра. Проведені всі можливі розрахунки. Перевірка штока на міцність показала, що його надійність із запасом, також було зроблено перевірочний розрахунок кріплення гідроциліндра.
В даний час велика увага приділяється питанням енергозбереження і підвищення ефективності роботи гідроприводу і автоматики удосконалюються організаційні форми і технічні засоби служби експлуатації.
Серйозна увага приділяється питанням підвищення продуктивності і якості монтажних робіт. Жорстка конкуренція, розширюється спектр потреб замовників ліфтового обладнання служать хорошим стимулом пошуку більш ефективних технічних рішень. Досить перспективною сферою застосування гідравлічних ліфтів є сучасні багатоярусні гаражі і механізовані стоянки автомобілів.

 

Повний текст

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.