logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Дослідження течії лікарських розчинів в проточній камері з метою створення мехатронної системи підтримки постійної витрати

1022 times

Магістрант: Кубрак Роман Сергійович

Керівник: доц., к.т.н. Коваль О.Д.


АНОТАЦІЯ

В роботі розглянуті шляхи вирішення проблеми підтримки постійної витрати в процесі досліджень, які проводяться під час життя та інфузіїї клітин серця (кардіоміоцитів) в проточній камері. Проаналізовано літературні джерела, в яких розглянуті можливі аналоги проточних камер, а також відомі способи підтримки постійної витрати, для проточних камер такого типу з метою розробки мехатронної системи керування.
В роботі на підставі експериментальних даних, запропоновано спосіб підтримки витрати в проточній камері та шляхи його реалізації. З метою здійснення контролю за переповненням проточної камери було розглянуто можливість використання механічного способу контролю.
Змодельована в програмному пакеті ANSYS течія рідини, та визначено розподіл швидкостей течії. Розглянуто способи здійснення зливу відпрацьованої рідини з робочої камери й обрано більш раціональний спосіб для розв’язання поставленої задачі. Експериментально визначено величину вакууметричного тиску для підтримки постійною заданої витрати.
Всі запропоновані методи базуються на розрахунках, або на побудованих за експериментальними даними характеристиках і залежностях.

КАРДІОМІОЦИТИ, ІНТЕРФЕРОМЕТРИЧНИЙ ДАТЧИК, ІНДИКАТОР, ПОВЕРХНЕВИЙ НАТЯГ, ЗМОЧУВАННЯ, АДГЕЗІЯ, ВИТРАТА, В’ЯЗКІСТЬ, КАПІЛЯР, МЕХАТРОННА СИСТЕМА.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.