logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Транспортуючі пневмоприводи маніпуляторів з вакуумними захоплюючими пристроями

722 times

Магістрант: Агаєв Ігор Анатолійович
Науковий керівник: Носко Сергій Вікторович

 

 

АНОТАЦІЯ

 

У магістерській дисертації розглянуто дослідження швидкодії транспортних пневмоприводів з вакуумними захватами, методи їх гальмування та побудова схемних рішень управління для підвищення їх продуктивності;

 

У розділі 1 було проведено аналіз сучасних систем пневматичних приводів з вакуумними захоплюючими пристроями та принцип їх роботи, розглянуто класифікацію пневматичних захоплюючих пристроїв. Проаналізувавши існуючі варіанти конструкцій, було з’ясовано, що за функціональним можливостям створення переміщень робочих елементів захватні механізми діляться на три групи. Найбільше уваги приділялось вакуумним захоплюючим пристроям.

 

У розділі 2 вивчався вплив параметрів приводу на час руху поршня, та його динаміку. Була складена програма розрахунку перехідного процесу в пневмоприводі та  було досліджено вплив параметрів привода на регулювання швидкості. Досліджені транспортуючі пневмоприводи з гальмовими пристроями.

 

У розділі 3 розгянуто вакуумні захватні пристрої промислових маніпуляторів і обладнання, проведено розрахунок та вибір вакуумних захватних пристроїв та знайдено шляхи розширення їх функціональних можливостей.

 

У розділі 4 було розроблено стартап – проект для визначеня сновних перспектив впровадження таких систем на ринок та потенційних напрямків його застосування.

 

У розділі 5 проаналізовано шкідливі і небезпечні фактори та визначено відповідні заходи безпеки.

Дипломний проект містить пояснювальну записку обсягом 86 сторінок та 6 аркушів графічної частини. 

 

Повний текст

Last modified on П'ятниця, 18 травня 2018 19:19

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.