logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Технологія кавітаційнної обробки молока

596 times

Магістрант: Бондаренко Радмила Миколаївна;
Науковий керівник: к.т.н., доц. Семінська Наталія Валеріївна

Повний текст

Реферат

 

В даній магістерській дисертації розглядається питання обробки молока за допомогою гідродинамічної кавітації під час його транспортування молоковозами.

В розділі 1 було проаналізовано існуючі установки для обробки молока, виявлено їх переваги та недоліки. Розглянуто доцільність використання найпоширеніших установок в обробці молока під час його перевезення.

В розділі 2 була розроблена та запропонована новітня система обробки молока, принцип якої базується на обробці молока гідродинамічною кавітацією.  Виконаний підбір апаратури та насосів системи за вимогами ВНТП 10-91 - Норми технологічного проектування підприємств харчової промисловості.

В розділі 3 було розраховано та спроектовано гідродинамічний кавітатор, розглянуто та проаналізовано недоліки та переваги оптимальних профілювань (звичайний конусний профіль та профіль Вітошинського). Виконано симуляцію потоку гідродинамічного кавітатора по заданим профілюванням на базі програми SolidWorks Flow Simulation. Виявлено оптимальний профіль для сприяння виникненню гідродинамічної кавітації.

В розділі 4 проведено маркетинговий аналіз стартап-проекту, визначені принципові можливості його ринкового впровадження та можливі напрямки реалізації цього впровадження.

В розділі 5 проаналізовано шкідливі і небезпечні фактори, які виникають при розробці гідродинамічного кавітатора, та визначено відповідні заходи безпеки.

Магістерська дисертація містить пояснювальну записку обсягом 89 сторінок, список літератури, який складається з 20 найменувань, 2 додатка та 10 аркушів графічної частини.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.