logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Розробка експериментального стенду для зняття робочої характеристики демпферних пристроїв промислового та медичного призначення

770 times

Магістрант: Левченко Віктор Олександрович;

Науковий керівник: к.т.н., доц. Ночніченко Ігор Вікторович

Повний текст

Реферат

 

 Магістерська дисертація на тему: «Розробка експериментального стенду для зняття робочої характеристики демпферних пристроїв промислового та медичного призначення» складається з 5розділів, обсяг пояснювальної записки __ сторінок основного тексту, включає 43 рисунки і 22 таблиці та 8 плакатів графічного матеріалу.

Метою роботи є розробка стенду, для зняття статичної характеристики та дослідження робочих процесів протікаючих у робочій рідині демпфера малої групи, таких як спінювання, зміни в’язкості, температури та кавітації шляхом візуалізації гідродинамічних процесів. Та визначення особливостей течії робочої рідини в заданих експлуатаційних режимах роботи демпфера.

Візуалізація робочих процесів дасть можливість виявити стадії утворення вспінювання  і кавітації та встановити умови їх утворення та розробити рекомендації. 

Для досягнення мети в роботі поставленні наступні задачі:

-         Аналіз робочих режимів роботи демпферів  та їх класифікація.

-         Пошук та дослідження існуючих конструкцій стендів.

-         Розробка альтернативної конструкції стенду для зняття робочої характеристики та дослідження шляхом візуалізації демпферів промислового та медичного призначення.

-         Розробка методики досліджень гідравлічного однотрубного демпфера.

-         Створення та тестування математичної моделі процесу роботи гідравлічного однотрубного демпфера.

В першому розділі даної роботи відбувся аналіз та огляд принципу роботи та призначення демпферів.

В другому розділі робота  присвячена розробці схем та конструкції стенду для випробування та дослідження демпферів.

В третьому розділі виконано експериментальне дослідження роботи демпфера.

Об’єктом досліджень є процес функціонування гідравлічного амортизатора та гідродинамічні процеси, що відбуваються в ньому під час роботи.

Предметом дослідження є вплив на робочу характеристику таких явищ як кавітація, спінювання  та зміна в’язкості при різних режимах роботи.

-         Для візуалізації процесів використаний спеціальний демпфер з прозорим елементи якого виконані з поліметилкрилату, що дозволяє спостерігати та фіксувати зміну стану рідини.

-         Розроблено різноманітні варіації привода з механічним та гідравлічним виконавчим органом.

Публікації. За темою магістерської дисертації було опубліковано 3 праці, а саме 2 тези на всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів. Одна теза на міжнародній науково-технічній конференції.

Ключеві слова: демпфер, стенд, робоча рідина, візуалізація статична характеристика, стенд, спінювання , кавітація, в’язкість, гідродинамічні процеси, рідина, експериментальне дослідження.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.