Експериментальний стенд для випробування протезів колінного суглоба людини

Омельченко Арсен Анатолійович

Назва дипломного проекту спеціаліста

Експериментальний стенд для випробування протезів колінного суглоба людини

Experimental stand for the test of knee joint prosthesis

Анотація:

Українською:

Дипломний проект присвячений експериментальному стенду для випробування протезу колінного суглобу. Складається з вступу, шести розділів, списку літературних джерел.

Актуальність теми, вибраної для даного дипломного проекту, визначається необхідністю розробки експериментального стенду так як таких стендів ще немає.

Метою дипломного проекту є розробка простої у виготовленні і ремонті конструкції стенду, який б мав невисоку ціну, а його характеристики відповідали потребам. Загальна кількість листів: 122 сторінок, з них основного тексту 104, 57 pисунки, 5 таблиць.

Ключові слова: експериментальний стенд , протез колінного суглобу, гідравлічний демпфер, протезування.

Робота складається з текстової та графічної частини, також містить додаток зі специфікаціями до креслень і виконана із застосуванням сучасних 3D CAD систем.

Англійською:

The diploma project is devoted to the experimental stand for the prosthetic test of the knee joint. It consists of an introduction, six sections, a list of literary sources.

The relevance of the topic chosen for this graduation project is determined by the need to develop an experimental stand as there are no such stands.

The purpose of the diploma project is the development of a simple in the manufacture and repair of the design of the stand, which would have a low price, and its characteristics meet the needs. Total number of sheets: 122 pages, from them the main text 104, 57 drawings, 5 tables.

Key words: experimental stand, knee joint prosthesis, hydraulic damper, prosthetics.

The work consists of a text and graphic part, also contains an application with specifications for drawings and is executed using modern 3D CAD systems.

Керівник:

Ст. викладач , к.т.н. Ночніченко І.В.

Last modified on П'ятниця, 22 грудня 2017 16:44