logo phone

Зателефонуйте нам : +38 097 920 4112

Студентський гурток «Створення мобільних мехатронних систем»

4043 times

Що зараз є актуальним? ІТ – інформаційні технології, це вже трошки минуле, модерним зараз є повномасштабна інтеграція ІТ у повсякденне життя. А це - всі автоматичні системи навколо нас, які стають розумними завдяки ІТ.  Як це відбувається: - новітні системи інтегрують в собі досягнення механіки, електрики, гідравліки, пневматики, електроніки і програмування інтелекту (ІТ). Такими системами і є інтелектуальні мехатронні системи.

Крім того, з обзору потреб сучасного міжнародного ринку праці відомо, що «Особливо цінуються не вузькі першокласні спеціалісти, а люди, що мають широкий спектр навичок на достатньо хорошому рівні».

Про гурток. Науковий гурток «Створення мобільних мехатронних систем» діє як продовження учбового курсу «Проектування інтелектуальних мехатронних систем» для практичного відпрацювання навичок створення об’єктів мехатроніки. Гурток засновано на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і мехатроніки у 2014 році.

Як ми працюємо. Студенти об’єднуються у команди для створення потрібного об’єкту. Працюють з механічними, електричними, гідравлічними, пневматичними, електронними складовими та контролерами, які програмують для вирішення конкретних завдань.  В розробках  використовується сучасна методологія проектування, яка дозволяє трансформувати потрібні характеристики об’єкту в реальну конструкцію, робота якої перевіряється на практиці.

Для кого цей гурток?Для студентів та школярів, які мріють стати розробниками новітніх технічних систем, що поєднують сучасні ІТ та розумну автоматику.

 

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://pgm.kpi.ua/uk/joomla/pricing-table#sigFreeId3169c19157

Last modified on Вівторок, 21 травня 2019 11:31

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 097 920 4112  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.