logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Дослідження мехатронної системи контролю положення крокового приводу

1001 times

Магістрант: Шаріпов Владислав Ігорович;

Науковий керівник: Галецький Олександр Сергійович

 

 

АНОТАЦІЯ

На основі аналізу найбільш поширених позиційних приводів виявлено основні переваги та недоліки кожного з них. В результаті проведеного аналізу обрано перспективний кроковий позиційний привод на основі пневмогідравлічного дозатора з програмним керуванням. Проведений глибокий аналіз конструкції приводу та його складових частин, що дозволив встановити основний недолік відомого приводу та, на основі цього, запропонувати варіант рішення проблеми. Для досягнення розширених можливостей застосування крокового позиційного приводу запропоновано, в схемі керування, застосувати адаптивний клапан тиску.

 

Виконано розрахунок геометричних параметрів клапана тиску. Отримано математичну залежність геометричних параметрів гідравлічного циліндра, геометричних параметрів клапана тиску та зусилля пружини, яка входить до складу конструкції адаптивного клапана тиску. Розроблено математичну модель адаптивного клапана тиску та перевірено його роботу на коректність.

 

Виконані модельні дослідження процесів та явищ, які виникають при роботі досліджуваного апарата в складі системи контролю положення крокового позиційного приводу. Отримані результати проведених досліджень представлені в виді графіків залежностей відповідних параметрів і дозволили підтвердити коректність роботи системи в складі крокового позиційного приводу.

 

Повний текст

Last modified on П'ятниця, 18 травня 2018 19:27

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.