logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Розробка об'ємного дозатора з модернізацією системи технічного зору пакувальної машини

511 times

Магістрант: Богдашевська Вікторія Олегівна;
Науковий керівник: к.т.н., доц. Левченко Олег Васильович.

Повний текст

Реферат

В даній роботі поставлені і вирішені наступні задачі: аналіз  типів дозаторів та огляд принципу їх роботи, розроблено новий принцип об’ємного дозатора, створено пневматичну схему керування дозатором, розроблено математичну модель дозатора та проведено дослідження на ефективність його роботи, модернізація дозуючої машини за рахунок камери технічного зору, проведено дослідження впливу типу освітлення на працездатність камери в умовах виробництва, аналіз шкідливих і небезпечних факторів в надзвичайних ситуаціях, розроблено стартап-проект.

         Дозування густої речовини в харчовій та фармацевтичній промисловості є дуже актуальним питанням в сучасних умовах виробництва. Враховуючи, що кожне підприємство має автоматизовані лінії для розливу продукту, кожен з підприємців намагається економити та налагодити ефективнішу роботу виробництва. Для економії витрати робочої рідини, було запропоновано змінити дозатор, а саме використовувати дозатор на основі перетискних клапанів, так як точність дозування складає 1г/л. Для відслідковування якісного пакування продукції, а саме нанесення штрихового коду, запропоновано до встановлення камеру технічного зору, яка допоможе швидше розпізнавати не якісний товар ще на лінії і відводити його до лінії відбракування, що пришвидшить виробництво в декілька разів. За рахунок простоти конструкції, дозатор слугуватиме значно довше і заміна робочого елементу (мембрани) буде дешевою.

Для досягнення цих цілей були проведені такі розрахунки: статичний розрахунок, вибір пневмоапаратури, динамічний розрахунок, знаходження пропускної здатності напірної пневмолінії, врахування об’ємів трубопроводів при динамічному розрахунку напірної пневмолінії, визначення часу підготовчого періоду, визначення часу заключного періоду, проведення математичного моделювання дозатора і дослідження його адекватної роботи по заданим характеристикам, дослідження роботи камери в динаміці при різних типах світла і положеннях камери.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.