Студент:

The tracking system for stabilizing the platform when driving a vehicle

Анотація:

Українською:

Дипломний проект присвячений розробці слідкуючої системи стабілізації платформи при русі транспортного засобу. Складається з вступу, п`яти розділів, списку літературних джерел та додатка. Актуальність теми, вибраної для даного дипломного проекту, полягає у тому, що в даний час проводиться повсюдна модернізація бойової техніки, зокрема бойових машин піхоти і бойових колісних машин. Ці машини вітчизняного виробництва мають високі тактико-технічні характеристики і можуть успішно конкурувати із зарубіжною військовою технікою. При цьому вартість модернізації існуючих машин значно нижча за вартість нових. Пояснювальна записка містить:   сторінок,  рисунків,  таблиць, додаток.  Робота складається з текстової та графічної частин, а також містить додаток зі специфікаціями до креслень і виконана із застосуванням сучасних програмних засобів на ПЕОМ.

Англійською:

The diploma project is devoted to the development of a follow-up system for stabilizing the platform when driving a vehicle. It consists of an introduction, five sections, a list of literary sources and an application. The urgency of the topic chosen for this diploma project is that there is now a widespread modernization of military equipment, in particular the combat vehicles of infantry and combat vehicle wheels. These domestic machines have high tactical and technical characteristics and can successfully compete with foreign military equipment. In this case, the cost of modernizing existing machines is much lower than the cost of new ones. The explanatory note contains: pages, drawings, tables, application. The work consists of text and graphic parts, and also contains an application with specifications for drawings and is executed with the use of modern software on a PC.

Керівник:

Ст. викладач , к.т.н. Галецький О.С.

Студент:

Гончаров Андрій Максимович

Назва дипломного проекту спеціаліста

The tracking system for stabilizing the platform when driving a vehicle

Анотація:

Українською:

Англійською:

Керівник:

Ст. викладач , к.т.н. Галецький О.С.