Модернізація привода повороту та робочого органа позиціонування промислового фарбувального робота РБ 211

Студент:

Зінчук Сергій Олександрович

Назва дипломного проекту спеціаліста

Modernization of the rotary actuator and the working positioning body of the industrial coloring robot RB 211

Анотація:

Українською:

Дипломний проект присвячено модернізації фарбувального робота РБ 211 з метою підвищенню безпеки  при виконанні лабораторних робіт з використанням цього робота-маніпулятора.

Рішення цієї задачі було досягнуто шляхом встановлення обмежувача ходу та зменшенню швидкості приводу, шляхом встановлення додаткових дроселів. Попередньо був проведений аналіз існуючих систем керування та проведено ремонт гідравлічної та електричної системи робота.

Актуальність теми, вибраної для даного дипломного проекту,  полягає в тому, що переобладнаний промисловий робот РБ 211 може бути використано при проведенні циклу лабораторних пропорційний гідропривод та механотроніка.

Дипломний проект складається з вступу, шести розділів, списку літературних джерел, додатків та також містить додаток зі специфікаціями до креслень і виконана із застосуванням сучасних 3D CAD систем.

Загальна кількість листів: ____ сторінок, з них основного тексту____,        ____  рисунки, 1 таблиця.

Ключові слова: гідропривод, робот, маніпулятор, обмежувач ходу.

Англійською:

The diploma project is devoted to the modernization of the painting robot RB 211 in order to enhance the safety of laboratory work using this robot-manipulator.

The solution to this problem was achieved by installing a speed limiter and reducing the speed of the drive, by installing additional chokes. Previously, an analysis of existing control systems was carried out and a repair of the hydraulic and electrical system of work was carried out.

The relevance of the topic chosen for this diploma project is that the converted industrial robot RB 211 can be used during the cycle of laboratory proportional hydraulic drive and mechatronics.

The graduation project consists of an introduction, six chapters, a list of literary sources, applications and also contains an annex with specifications for drawings and is executed using modern 3D CAD systems.

Total number of sheets: ____ pages, from them the main text ____, ____ drawings, 1 table.

Keywords: hydraulic drive, robot, manipulator, stop limiter.

Керівник:

Професор, д.т.н. Яхно О.М.