Модернізація промислового робота РБ-211 з метою використання його в якості лабораторного стенда

Студент:

Хилько Богдан Анатолійович

Назва дипломного проекту спеціаліста

Modernization of the industrial robot RB-211 in order to use it as a laboratory stand

Анотація:

Українською:

Дипломний проект присвячено модернізації фарбувального робота РБ 211 з метою підвищенню безпеки  при виконанні лабораторних робіт з використанням цього робота-маніпулятора.

Рішення цієї задачі було досягнуто шляхом встановлення обмежувача ходу та зменшенню швидкості приводу, шляхом встановлення додаткових дроселів. Попередньо був проведений аналіз існуючих систем керування та проведено ремонт гідравлічної та електричної системи робота.

Актуальність теми, вибраної для даного дипломного проекту,  полягає в тому, що переобладнаний промисловий робот РБ 211 може бути використано при проведенні циклу лабораторних пропорційний гідропривод та механотроніка.

Дипломний проект складається з вступу, шести розділів, списку літературних джерел, додатків та також містить додаток зі специфікаціями до креслень і виконана із застосуванням сучасних 3D CAD систем.

Загальна кількість листів: 115 сторінок, з них основного тексту 98, 39 рисунків, 30 таблиць.

Ключові слова: гідропривод, робот, маніпулятор, обмежувач ходу.

Англійською:

The diploma project is devoted to the modernization of the robot RB 211 in order to enhance the safety of laboratory work using this robot-manipulator. Relevance of the topic selected for this diploma project is   determined by the need to improve the characteristics of existing piston compressor stations, without significant changes to the design of the station.

The solution to this task was achieved by installing a stop limiter and reducing the speed of the drive, by installing additional chokes. Previously, an analysis of existing control systems was carried out and a repair of the hydraulic and electrical system of work was carried out.

The relevance of the topic chosen for this diploma project is that the converted industrial robot RB 211 can be used during the cycle of laboratory proportional hydraulic drive and mechatronics.

The total number of sheets: 115 pages, including the main text 98, 39 figures, 30 table.

The graduation project consists of an introduction, six chapters, a list of literary sources, applications and also contains an annex with specifications for drawings and is executed using modern 3D CAD systems.

Keywords: hydraulic drive, robot, manipulator, stop limiter.

Керівник:

Доцент, к.т.н. Коваль О.Д.