Мехатронна система безступінчастого регулювання швидкості обертання привідного валу компресора ВВ3,5/10У

Студент:

Яковенко Олексій Сергійович

Назва дипломного проекту спеціаліста

Mechatronic system of stepless adjustment of the speed of rotation of the drive shaft of the compressor ВВ3,5 / 10U

Анотація:

Українською:

В даній роботі розглянуті найбільш поширені системи безступінчастого регулювання швидкості обертання валу. На основі аналізу переваг та недоліків даних конструкцій розроблено оригінальний механізм – мехатронну систему безступінчастого регулювання швидкості обертання валу компресору. Проведено розрахунки розмірів, та пневмолінії даної конструкції. На основі проведених розрахунків була розроблена конструкція, та підготовлена відповідна технічна документація для виготовлення дослідного зразка. Розроблена конструкція задовольняє вимогам сучасного виробництва машинобудування та в повній мірі вирішує поставлені задачі.

Англійською:

In this projekt we consider the most common systems of stepless adjustment of the speed of rotation of the shaft. Based on the analysis of the advantages and disadvantages of these designs, an original mechanism - a mechatronic system of continuous control of the speed of the compressor shaft rotation has been developed. The calculations of sizes, and pneumolines of the given construction, are carried out. On the basis of the calculations, a design was developed, and the relevant technical documentation for the production of the prototype was prepared. The designed design meets the requirements of modern machine-building production and fully addresses the tasks.

Керівник:

Ст. викладач , к.т.н. Галецький О.С.