3414 times

Привіт абітурієнти та батьки!

   Дуже часто молоді люди, які вибирають майбутню професію, звертають увагу насамперед на модні назви такі як «IT - технології», «Програміст», «Менеджер», «Маркетолог» і таке інше  і зовсім незаслужено обходять стороною багато цікавих технічних спеціальностей та спеціалізацій, чиї назви, можливо, не на слуху, але затребуваність яких перевірена часом і не залежить від кон'юнктури.

   Українським абітурієнтам треба звернути увагу на технічні спеціальності, що відносяться до хімічної, металургійної, аграрної промисловості, авіабудування, які є локомотивом вітчизняної економіки.

   Більшості людей знайомі слова "гідравліка", "пневматика",   "гідро-, пневмоциліндр", "роботи". Однак лише фахівці представляють той величезний світ техніки, науки і технології, який за ними ховається. Що відповість школяр 11 класу, якщо попросити його пояснити ці слова? Напевно, хтось скаже, що це якось пов'язано з водою та трубою, інший - що це про всякі пристрої, де є масло під тиском і навколо неодмінно масляна калюжа, а третій - що це суцільні нудні формули і креслення.

   Ким же насправді Ви станете, закінчивши нашу кафедру, де зможете працювати і якою ця робота може бути?

   Коло завдань, які Ви зможете вирішувати, надзвичайно широкий. гідравлічні та пневматичні машини і пристрої, різні гідравлічні й пневматичні системи використовуються буквально всюди. Це водопостачання і водовідведення, видобуток і транспорт нафти, будівництво будівель, мостів, тунелів та інших споруд, будівельно-дорожня техніка, верстати, преси та інше технологічне обладнання, автомобілі, літаки, ракети, кораблі, роботи, військова та інша. спеціальна техніка.

   З вище зазначеного можна зробити висновки, що спеціалізація яка пропонується Вам є виключенням з правил вона УНІВЕРСАЛЬНА, так як ви можете спробувати себе реалізувати у всіх найбільш затребуваних галузях промисловості.

    Інженеру-гідравліку всюди знайдеться цікава і гідно оплачувана робота.

 

ДЕЯКІ ФАКТИ

 
PrivetЗа результатами 100 конференції Міжнародної організації праці (швейцарська Женева), на якій понад 4 тисячі роботодавців, делегатів профспілок та урядів з 186 країн світу обговорювали вплив світової фінансової кризи на ринок праці.

Прийшли до наступних висновків:

«У всьому світі дуже багато фахівців, які обслуговують економіку, і мало тих, які рухають науку і економіку вперед.

За останні десятиліття значно зросла нерівність серед працівників, зайнятих у фінансовому і реальному секторах економіки

Сьогодні багато країн стикаються з браком фахівців, здатних забезпечити якісно новий розвиток технологій» - генеральний секретар Міжнародної конференції роботодавців Антоніо Пенялоса

В Україні склалася ситуація з безробіттям серед молоді. Вузи випускають безліч юристів, економістів, менеджерів, а ось вузькопрофільних фахівців, які необхідні промисловості, катастрофічно не вистачає. Через це серед української молоді багато безробітних.

   Молоді люди під час вступу на юридичний факультет спочатку долають конкурс, щоб вступити до інституту, а потім змушені конкурувати за робочі місця, яких в десятки разів менше, ніж самих випускників. При цьому у нас спостерігається катастрофічна нестача технічних фахівців. І не потрібно думати, що така ситуація склалася через погану оплату праці. Хороший технар сьогодні заробляє не менш юриста. Але, на жаль, у нас досі багато фахівців, у яких є диплом, а ніяких знань і умінь немає. - Заступник Голови Федерації роботодавців України Ганна Безлюдна

Майбутнє за технарями!!!!!!

Last modified on Monday, 05 December 2016 15:40

Contacts

Address: 03056, Ukraine, Kiev, prosp.Peremohy, 37, building 1, appartment 299

Phone: +38 097 920 4112  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.