logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Навчальний стенд "Фланцеві з'єднання трубопроводів"

744 times

Бакалавр: Завалій Олександр Павлович
Керівник: Гришко Ігор Анатолійович

Анотація


Дана дипломна робота присвячена розробці навчального стенду під назвою “Фланцеві з’єднання трубопроводів” з метою професійного навчання і підготовки ремонтного персоналу, що працює на АЕС та стежить за справністю і надійністю роботи усіх трубопроводів, що сприяють охолодженню реакторів, а як наслідок, - уникненню несприятливих ситуацій на станції.
У дипломній роботі проведено детальний теоретичний аналіз атомної енергії та енергетики, наведено особливості та принцип дії АЕС. Було розглянуто небезпечні ситуації, що можуть виникнути на станції при неправильному догляді за нею. Обґрунтовано необхідність навчання ремонтного персоналу АЕС за допомогою спеціальних тренажерів та наведено приклади реального обладнання для випробування з’єднань трубопроводів.
Було розглянуто різновиди фланцевих з’єднань трубопроводів та особливості побудови тренажеру під назвою “Фланцеві з’єднання трубопроводів”. Для більш чіткого уявлення будови тренажеру та керування ним наведено гідравлічну та електричну схеми.
Наведено усі необхідні розрахунки для створення навчального стенду, розроблено його 3D-модель. Описано методику проведення випробування навчального стенду “Фланцеві з’єднання трубопроводів”.
Дипломна робота виконана з використанням таких програмних засобів і комп’ютерних технологій, як MS Word (оформлення текстової частини), MS Excel (обробка цифрових даних та розрахунок показників), КОМПАС-3Dv18.1 (побудова 3D-моделі cтенду) та Internet (опрацювання частково взятих науково-теоретичних та аналітичних матеріалів).
Ключові слова: АЕС, енергія, фланцевий, з’єднання, трубопроводи, тренажер, стенд, ремонтний персонал, працівники.

 

Повний текст

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.