logo phone

Зателефонуйте нам : +38 097 920 4112

Пенетрометр с пневматичним приводом та мехатронною системою керування

735 times

Магістрант: Лебедєв Іван Іванович;
Науковий керівник: к.т.н., доц. Коваль Олексій Дмитрович.

Повний текст

Реферат

В наш час актуальним завданням є автоматизація польових робіт у сільському господарстві, наприклад, визначення якості підготовки ґрунту перед проведення посівних робіт шляхом визначення щільності ґрунту.

Одним з перспективних шляхів автоматизації цього процесу є використання мехатронного пенетрометра за допомогою якого буде проведено комп’ютерне моделювання раціональної послідовності обробки ґрунту, так як надмірне ущільнення ґрунту призводить до здавлювання пор, які повинні легко пропускати крізь себе воду і повітря.

В роботі розглянуто основних принципи побудови пневматичних систем, що дало можливість обрати схему для використання в якості приводу для автоматичного пенетрометра – мехатронну з пневматичним приводом.

Визначено потенційно небезпечні шкідливі фактори, при виконанні роботи, розраховано освітленість робочого місця, проведено аналіз електробезпеки.

Проведено аналіз можливості ринкової комерціалізації проекту. Для цього була обрана альтернатива вибіркового  проникнення на ринок, що дозволить мінімізувати ризики пов’язані з інноваційною складовою та отримати додаткове фінансування зважаючи на те, що сумарний обсяг інвестицій становить $5000.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп.Перемоги, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 097 920 4112  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.