logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Дослідження пульсацій робочої рідини мобільної установки гідроабразивного різання

627 times

Магістрант: Коколенко Артур Олегович;
Науковий керівник: к.т.н., доц. Левченко Олег Васильович

Повний текст

Реферат

 

В даній роботі поставлені і вирішені наступні задачі: розрахування та створення гідросистеми мобільної установки гідроабразивного різання,  за допомогою програмного забезпечення Matlab Simulink, дослідити значення пульсацій створеної системи та визначити оптимальні характеристики роботи, спроектувати установку, підібрати гідроапаратуру та розробити атоматичну систему підтримки заданої висоти ріжучого інструмента, розроблення стартап-проекту.

Доцільність застосування різання матеріалів двофазовим гідроабразивним струменем визначається наступними перевагами: можливістю вирізки заготовок з будь-якого контуру без оплавлення крайок і викривлень; високою продуктивністю. На території нашої держави широкого застосування знайшли стаціонарні верстати гідроабразивного різання, але в сучасних умовах роботи, підприємці потребують більш дешевих та малогабаритних установок, при однаковій продуктивності різання. Актуальним вирішенням поставлених задач є створення мобільної установки гідроабразивного різання. При наявності мобільності та невеликих габаритах, установка буде створювати тиск до 300 МПа, а слідкуюча система, дозволить підтримувати задану висоту різання.

Для досягнення цих цілей були проведені такі розрахунки і дослідження: розрахунок гідросистеми установки, підбір необхідної апаратури та обладнання, розрахунок гідромультиплікатора подвійної дії, розрахунок та створення слідкуючої система підтримки висоти сопла, дослідження пульсацій та витратних характеристик установки.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.