logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Вдосконалення систем пневмоприводу для лиття металів

1066 times

Магістрант: Дяченко Віктор Анатолійович;
Науковий керівник: д.т.н., проф. Яхно Олег Михайлович

Повний текст

Реферат

 

В даній магістерській дисертації розглядається питання вдосконалення пневмосистем машин для виготовлення металів під тиском.                               

В розділі 1 було проаналізовано існуючі установки для лиття металу під тиском, виявлено їх переваги та недоліки. Розглянуто доцільність використання машин для лиття металів під тиском.                                                                      

У розділі 2 представлена структура схеми високошвидкісного пневматичного приводу, яка, повинна забезпечувати високу швидкість переміщення та плавну зупинку вантажу в кінці ходу. В роботі приведені комп ютерні дослідження динаміки  пневматичних приводів за допомогою середовища МаthCad та встановлені інерційні навантаження, що відповідають надій роботі приводів.                                                                                                 

В розділі 3 динамічні розрахунки пневматичних приводів проведені у безрозмірних параметрах. Перехід від дійсних величин до безрозмірних дозволяє дещо спростити рівняння і робить більш зручним рішення задачі на , але більш важливо, дає можливість за рахунок використання узагальнюючих параметрів, яким нема аналогів серед дійсних, розповсюджувати рішення задачі на широке коло динамічно подібних пристроїв.                                                

В розділі 4 проведено маркетинговий аналіз стартап-проекту.                       

В розділі 5 проаналізовано шкідливі і небезпечні фактори, які виникають при роботі на пневматичному стенді для виготовлення металів під тиском, та визначено відповідні заходи безпеки.                                                                     

Магістерська дисертація містить пояснювальну записку обсягом 101 сторінок, список літератури, який складається з 29 найменувань, та 8 аркушів графічної частини.

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.