logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Промислове осушення повітря за допомогою ультразвукових кавітаторів

775 times

Магістрант: Дудка Єлизавета Юріївна

Науковий керівник: Ковальов Василій Анатолійович

 

 

АНОТАЦІЯ

 

У магістерській дисертації розглянуто створення ефективного пристрою для осушування вологого промислового повітря у фільтрувальних системах за рахунок використання ультразвукового кавітаційного генератора.

 

У розділі 1 проаналізовано конструктивні та технологічні особливості циклонів, розглянуті існуючі методи осушення їх принцип роботи. В основу аналізу циклонів покладено роботу авторів Ужова В. Н., О. Н. Русака, В. В. Милохова, Зайцева Н.О. в роботах «Очистка промышленных газов электрофильтрами», «Борьба с пылью на деревообрабатывающих предприятиях» та «Оборудование для очистки газов от пыли. Циклоны.». Для проведення аналізу видів та принципів роботи промислових осушувачів було розглянуто статті компаній «Desiccant Technologies Group Україна», «Dantherm» ,  «ARIACOM» .

 

У розділі 2 проведені розрахунок циклону та ультразвукового кавітатора на основі роботи Дорундяк Л.М. «тема» та патенту «Пристрій для кавітаційної обробки рідини» Луговського О.Ф., Гришко І.А., Мовчанюка А.В.

 

У розділі 3, спираючись на отримані результати досліджень Дорундяк Л.М., було проаналізовано моделювання циклону ЦН-15. Проведено моделювання цього самого циклону, але вже за різних характеристик потоку повітря.

 

У розділі 4 було розроблено СТАРТАП – ПРОЕКТ для визначення основних перспектив впровадження його на ринок та потенційних напрямків його застосування

 

 В розділі 5 проаналізовано шкідливі і небезпечні фактори та визначено відповідні заходи безпеки.

Дипломний проект містить пояснювальну записку обсягом 116 сторінки та 9 аркушів графічної частини.

 

Повний текст

Last modified on П'ятниця, 18 травня 2018 19:17

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.