logo phone

Зателефонуйте нам : +38 067 765 1899

Газодинамічні характеристики осьового двоступінчастого високооборотного компресора з протиобертанням

800 times

Магістрант: Розумний Олексій Костянтинович

Науковий керівник: к.т.н., доц. Семінська Наталя Валеріївна

 

АНОТАЦІЯ 

Тема даної магістерської дисертації «Газодинамічні характеристики осьового двоступінчастого високооборотного компресора з протиобертанням». В даній роботі були розглянуті сфери застосування та існуючі методи розрахунку осьових компресорів, вдосконалена методика газодинамічного розрахунку осьового двоступінчастого компресора з протиобертанням для використання в складі високопотужного технологічного лазеру.

За отриманою методикою була розроблена комп’ютерна програма газодинамічного розрахунку осьового двоступінчастого компресора з протиобертанням для роботи в складі високопотужного технологічного лазеру. З програми були отримані необхідні для побудови геометричні характеристики, за якими була створена аналітична модель.

На аналітичній моделі було проведене комп’ютерне моделювання робочого процесу в компресорі. Результати комп’ютерного моделювання були порівняні з результатами експериментів фізичної моделі осьового компресора.

При порівнянні результатів було визначено, що методика газодинамічного розрахунку осьового двоступінчастого компресора з протиобертанням для використання в складі високопотужного технологічного лазеру є адекватною і коректною.

Також в роботі була проаналізована можливість запуску стартап-проекту з виготовлення і реалізації осьового двоступінчастого компресора з протиобертанням для використання в складі високопотужного технологічного лазеру.

Дисертаційна робота включає 98 сторінок основної частини та плакати ілюстрованого матеріалу.

 

Повний текст

Last modified on П'ятниця, 18 травня 2018 19:15

Контакти

Адреса: 03056, Україна, м.Київ, просп. Берестейський, 37, корп.1, к.299

Телефон: +38 067 765 1899  (044) 204-82-54, (044)204-84-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.